€ 12,50 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B bez języka rozwożenie pizzy Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2021 19:24

Pracodawca z Lipska szuka kierowców kat.B do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w restauracji przy rozwożeniu pizzy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie we włoskiej restauracji jako dla dostawcy jedzenia;
  • pracownik będzie rozwoził pizzę oraz makarony na danym obszarze;
  • pracownik będzie pobierał opłatę, wydawał resztę oraz paragon wraz z jedzeniem.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • chęć uczenia się języka niemieckiego – przed wyjazdem należy nauczyć się podstawowych zwrotów;
  • umiejętność szybkiego liczenia;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • doskonała orientacja w terenie.

Oferujemy:

  • służbowy samochód i telefon komórkowy;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • środki ochronne;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc od osoby;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV można wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Niemcy dostawa pizzy, Lipsk – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-kierowca-kat-b-bez-jezyka-przy-rozwozeniu-pizzy-od-zaraz-lipsk/

Nr ogł.: 1776009aa9a9eb2e

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.