€ 12,50 euro brutto/h

Niemcy praca przy sprzątaniu autobusów bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2016 00:10

Zatrudnimy osoby bez doświadczenia oraz bez znajomości języka do sprzątania autobusów w Berlinie. Aktualna praca w Niemczech dla Polaków na zmiany nocne. Dostępna możliwość płatnego zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie autobusów oraz tramwajów w zajezdni;
  • czyszczenie podłóg za pomocą myjki ciśnieniowej;
  • odkurzanie siedzeń oraz tapicerki;
  • wietrzenie wnętrza pojazdu;
  • mycie elementów plastikowych;
  • czyszczenie i dezynfekcja poręczy;
  • mycie okien z zewnątrz i wewnątrz pojazdu;
  • prace wykonywane są w nocy.

Wymagania:

  • predyspozycje do pracy nocnej;
  • dobry stan zdrowia, sprawność;
  • dokładność i szybkość;
  • profesjonalizm;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • kontaktowość, przyjazne nastawienie;
  • motywacja do pracy;
  • znajomość języka niemieckiego będzie plusem.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne w okolicach zajezdni;
  • pracę na stałe;
  • stabilną umowę o pracę na warunkach niemieckich;
  • dobre wynagrodzenie;
  • ubezpieczenia, składki, dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacje:

Prosimy wysyłać CV ze zdjęciem drogą elektroniczną, pod poniższy adres.
W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca przy sprzątaniu autobusów, Berlin 2016”.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit@berlin.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-sprzatanie-autobusow-berlin-niewymagana-znajomosc-jezyka/

wyświetleń: 4587, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 92956d4b84dc23f4

10 komentarzy aby “Niemcy praca przy sprzątaniu autobusów bez znajomości języka Berlin”

  1. sczesny dn. 4 marca 2016 @ 15:09

    jestem tą pracą zainteresowany i mam jeszcze trzech kolegów.

  2. jestem zainteresowany jeśli chodzi o nocki to żaden problem jestem przyzwyczajony mam 46 lat mój nr.+48884023221 lub mail kris1970@onet.pl

  3. Jestem zainteresowany waszą ofertą . Proszę o kontakt najlepiej telefonicznie mój nr 669328396

  4. Jerzy Mazur dn. 17 marca 2016 @ 14:02

    Jestem zainteresowany oferta pracy , mam doświadczenie przy sprzątania pociągów 4 lata , proszę o kontakt mój nr tel 782065835. Pozdrawiam.

  5. Marcin73 dn. 29 marca 2016 @ 13:53

    Proszę o kontakt w sprawie pracy jest bardzo zainteresowany.
    Praca na nocki to dla mnie nie problem. Mogę zacząć od zaraz.
    tel. 606461172

    Pozdrawiam
    Marcin

  6. Renata jawa dn. 29 marca 2016 @ 16:11

    Jesteśmy zainteresowane mieszkamy w Berlinie 004915211514002

  7. Jestem zainteresowany proszę o kontakt denis 015214060109

  8. krzysztof dn. 9 czerwca 2016 @ 09:51

    Hallo

    Ich bin interessiert an diese Arbeit. Ich warte auf Ihre Nachricht, dann schiche ich per Internet meine unterlage.

    Gruss

  9. Dien dobryj jestem zainterysowana pracow jestem z Ukrainy moge pszyjehacz na 70dni tak mam wize.prosze o odpowied.Natalija.