€ 10,50 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka w Bremen dla par przy recyklingu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 października 2016 03:26

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu surowców na taśmie. Zatrudnienie przy recyklingu dla pracowników fizycznych w Bremen z zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy recyklingu
Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy
Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca w dużej sortowni odpadów mieszczącej się w Bremen
  • pracownicy będą odpowiedzialni za sortowanie surowców na taśmie

Oczekiwania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • duża wytrzymałość
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana do podjęcia tej pracy
  • ostrożność, dokładność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • dobra kondycja fizyczna
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • miesięcznie zapewnione jest 160 godzin do wypracowania
  • pracę dla par do podjęcia od zaraz
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • wysokie wynagrodzenie
  • dobre zaplecze socjalne
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie na miejscu w cenie 200 euro od pary lub 120 od osoby

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z aktualnym CV na poniższy adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule maila prosimy wpisać: fizyczna-sortowanie-surowcow/10/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-bremen-sotowanie-surowcow/

wyświetleń: 1982, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 25757fc3a974c9d2

3 komentarze aby “Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka w Bremen dla par przy recyklingu”

  1. WItam jestem zainteresowany Kontakt 739013395

  2. Witam,
    Wraz z koleżanka jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy nawet od zaraz. posiadamy doświadczenia w pracy na produkcji. nr. kontaktowy 691618180e-mail paulina-pietrucha1@wp.pl

  3. fizyczna-sortowanie-surowcow 10\16 dn. 3 lutego 2017 @ 18:27

    jestem zainteresowany ta praca mieszkam w Bremen tel.017632870135 Adam