€ od 2000

Kierowca kat. C+E dam pracę w Niemczech od zaraz, Saarbrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Saarbrücken
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2019 12:14

Od zaraz na terenie Saarbrücken do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech na stanowisku kierowcy kat. C+E w systemie 4/1 przy transporcie towarów na trasach międzynarodowych.

Kierowca C+E (m/k) Saarbrücken

Opis stanowiska:
• praca w systemie 4/1,
• trasy międzynarodowe na odcinkach Niemcy-Francja,
• różne typy pojazdów,
• rozładunek pojazdu w większości należy do zadań kierowcy.

Wymagania:
• ważne prawo jazdy kategorii C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowych oraz karta kierowcy,
• minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w transporcie,
• uprawnienia ADR oraz na wózki widłowe będą dodatkowym atutem,
• znajomość języka angielskiego mile widziana,
• gotowość do pracy w systemie 4/1.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• pracę w stabilnym przedsiębiorstwie z doświadczeniem,
• pełne wsparcie w trakcie negocjacji z potencjalnym pracodawcą,
• pomoc w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych.

wyświetleń: 393, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9535d5554ac53275