€ 9,00 €/h

Fizyczna praca Niemcy na magazynie sortowni kurierskiej bez języka Hesja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hesja
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2016 03:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
LOGO WIĘKSZE1

Magazyn sortowni kurierskiej zlokalizowany w Hesji poszukuje osoby zdecydowane do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech również bez znajomości języka przy sortowaniu, skanowaniu, załadunku i rozładunku paczek.

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami – są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier w Sortowni Kurierskiej
Miejsce pracy: Hesja, Niemcy

OPIS STANOWISKA:
• Ręczne skanowanie paczek kurierskich
• Załadunek i rozładunek paczek kurierskich
• Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w magazynie
• Rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego
• Ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek

WYMAGANIA:
• Znajomości zasad gospodarki magazynowej i ogólnych procedur magazynowych
• Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność, dokładność, chęć do pracy
• Własny samochód – mile widziany

OFERUJEMY:
• Umowa o pracę tymczasową
• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• Stawka: 9,00 €/h
• Dodatek za pracę w nocy +20% stawki zasadniczej
• Konkursy dla pracowników
• Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
• Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec
• Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
• Możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:
1. Poprzez link do formularza aplikacyjnego:
( jeżeli powyższy link nie działa prosimy skopiować go do przeglądarki )