€ 12 €/godz. brutto + Fahrgeld

Dam pracę w Niemczech jako Szlifierz – operator CNC w Treuen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Treuen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 września 2016 01:59

Firma z Treuen zajmująca się produkcja przemysłową poszukuje szlifierzy – operatorów CNC. Niemcy praca dla osób z doświadczeniem przy obsłudze. programowaniu oraz ustawianiu szlifierek.

Poszukujemy operatora szlifierki CNC do pracy w Niemczech, blisko granicy

Zakres obowiązków :

Obsługa, programowanie i ustawianie szlifierek Ghiringhelli ze sterowaniem TRONIC przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania, dokonywanie pomiaru i bieżącej kontroli jakości.

Wymagania:

– Doświadczenie w pracy ze szlifierkami CNC
– Sprawna i efektywna umiejętność wprowadzania programu
– Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
– Utrzymywanie maszyny w należytym stanie, uzupełnianie płynów chłodzących, czyszczenie itp.
– Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego
– Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy :

– różnorodność pracy w systemie trzy- zmianowym
– umowę o pracę na czas nieograniczony
– ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
– bardzo dobre warunki płacowe
– zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV

teamkompetent GmbH Personaldienstleistungen
Innere Schneeberger Str.18/20
08056 Zwickau

Frau Emilia Graczyk Telefon: 004937544069716

lub na adres email : emilia.graczyk@teamkompetent.com

Proszę o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy, dyplomów.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia teamkompetent

wyświetleń: 976, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 78957d8048996a16