€ 12/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy 2018 od zaraz na magazynie z obuwiem, Ludwigsfelde

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ludwigsfelde
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 września 2018 20:18
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
magazyn zalando Großbeeren

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z obuwiem z Ludwigsfelde. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca oferuje bardzo dobre, satysfakcjonujące zarobki.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ludwigsfelde, okolice Berlina.

Stawka godzinowa: 12 euro brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • zatrudnienie odbywa się w systemie zmianowym;
  • przygotowanie paczek do wysłania;
  • zbieranie zamówień;
  • składowanie towarów na półki;
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • umiejętność sprawnej pracy w zespole;
  • zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie;
  • mile widziane doświadczenie na magazynie;
  • odpowiedzialność i sumienne podejście;
  • własne zakwaterowanie;
  • chęć do pracy zmianowej i w weekendy.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • umowę o pracę;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • dodatek urlopowy i premie świąteczne;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • przeszkolenie na początku zatrudnienia;
  • wszelkie potrzebne narzędzia do pracy;
  • przyjemną atmosferę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

aplikacja-spandau@primajob.de

W tytule maila prosimy wpisać: MAGAZYN LUDWIGSFELDE.

Aplikacje muszą zawierać klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi przez nas osobami.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-od-zaraz-okolice-berlina/

wyświetleń: 1660, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5675b97e29cedc29

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.