€ 11,25 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu pralin 2018 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2017 02:08

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w zakładzie z Hamburga dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna praca w Niemczech 2018 przy pakowaniu czekoladek i figurek z czekolady.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Zarobki: 11,25 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • do obowiązków pracownika będzie należało obsługiwanie urządzeń oraz układanie pralinek na plastikowych tackach
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprawdzanie jakości czekoladek, ozdabianie figurek oraz pakowanie wyrobów do woreczków lub pudełek

Wymagania:

  • staranne i dokładne wypełnianie zadań
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • pełna samodzielność
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zamieszkanie w samodzielnym pokoju za 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na cały etat
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia na stałe

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „pakowanie pralin/01/2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekoladek-hamburg/

wyświetleń: 1705, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6405a3edefa420f4

4 komentarze aby “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu pralin 2018 Hamburg”

  1. gosiadeda@onet.pl dn. 27 grudnia 2017 @ 17:53

    witam razem z mezem jestem zainteresowana panstwa ogloszeniem prosze o kontakt na gosiadeda@onet.pl

  2. zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „pakowanie pralin/01/2018” dn. 28 grudnia 2017 @ 23:04

    Jestem zainteresowana wasza oferta Pracowalam juz przy pakowaniu slodyczy tel 539350716

  3. pakowanie pralin/01/2018 dn. 10 stycznia 2018 @ 21:15

    jestem zainteresowana wasza oferta tel 512429833

  4. Jestem zainteresowana praca Pakowanie pralinek.