€ 11,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2017 02:13

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie jako komisjoner dla pracowników bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w hurtowni odzieżowej z Berlina na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Umowa: 3 miesiące

Płaca: 11,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni ubrań marki o zasięgu międzynarodowym
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów oraz komisjonowanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się składaniem i prasowaniem ubrań oraz zakładaniem alarmów antykradzieżowych

Wymagania:

  • samodyscyplina
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobre zorganizowanie
  • podstawy obsługi komputera
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy, następnie możliwość podpisania umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu za 250 euro miesięcznie
  • ubrania robocze
  • niedrogi kurs języka niemieckiego na miejscu
  • szkolenia
  • legalną pracę w Niemczech

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji z podaniem nr. ref.: magazynodziezowy/05/17 na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-komisjoner-na-magazynie-odziezowym-berlin/

wyświetleń: 1494, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 24459012ba5a06ba

1 odpowiedź aby “Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie Berlin”

  1. iezdem gotowy praoowaci 667301884c