€ 8,60 euro brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lipca 2015 00:23

Hurtownia z napojami zatrudni Polaków do pracy w Niemczech przy rozładunku, załadunku oraz pakowaniu. Zatrudnienie w Kolonii dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Wynagrodzenie: 8,60 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Prace magazynowe polegające na obsługiwaniu dostaw – czyli rozładunku towaru, załadunku, przeliczeniu i ułożeniu na półkach magazynowych.
  • Inne czynności jak: zbieranie towaru zgodnie z zamówieniem, pakowanie.

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferta:

  • praca od zaraz na niemieckich warunkach
  • pomoc we wszelkich kwestiach
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:
ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 1354, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 46255b15c23e9c37