€ 11,50 brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz jako pomoc kuchenna 2020 Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 grudnia 2019 22:06

Restauracja z Bonn szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech bez języka. Zatrudnienie jako pomoc kuchenna także bez doświadczenia. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Bonn.

Wynagrodzenie: 11,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie samodzielne przygotowywał składniki, a czasami również dania z karty;
  • krojenie, szatkowanie, praca na zmywaku, wycieranie blatów itp.

Wymagania:

  • elastyczność godzinowa;
  • umiejętność wykonywania różnych zadań;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę na okres próbny, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji i z realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 01/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-jako-pomoc-kuchenna-bonn-2019-2020/

Nr ogł.: 5285dfbdd11f1352

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.