€ 14,50 brutto/h

Sprzątanie i dezynfekcja autobusów bez języka praca w Niemczech od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 września 2022 20:54

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w Dortmundzie bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca w grupie;
  • zadaniem będzie sprzątanie autobusów miejskich;
  • pracownik będzie zajmował się myciem, odkażaniem, wycieraniem oraz praniem tapicerki.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • pracowitość;
  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dobra zdrowie;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • umowę na okres próbny z niemieckim pracodawcą;
  • ubezpieczenie;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • zakwaterowanie w cenie 150 – 250 € na mc od osoby;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Sprzątanie autobusów Dortmund 10/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-dezynfekcja-autobusow-praca-niemcy-od-zaraz-dortmund/

Nr ogł.: 5776329fb323e234