€ akord

Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek bez języka Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 04:53

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia na plantacji truskawek z Rövershagen. Od maja praca w Niemczech przy zbiorach owoców dla osób bez znajomości języka na okres 1,5 miesiąca.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Rövershagen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od maja 2017

Czas trwania umowy: 40-50 dni

Zarobki: praca na akord – 0,735 euro za 1 kg truskawek i 0,8 euro za małe wiaderko zepsutych

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika sezonowego będzie ręczne zbieranie truskawek do skrzynek, również zepsutych

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach truskawek
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do zbierania około 10-11 kg truskawek w godzinę
  • brak przeciwwskazań do fizycznej pracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • dużą ilość godzin pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość wypłacania zaliczki co tydzień
  • zakwaterowanie z wyżywieniem w cenie 10 euro za dobę
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • legalną pracę w Niemczech
  • pomoc polskich koordynatorów

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez:

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-maja-2017-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-truskawek-rovershagen/

wyświetleń: 1845, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 44158a38113b3afd