€ 0

Produkcja wyrobów czekoladowych praca Niemcy bez języka od zaraz w Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2023 00:28

Bez znajomości języka aktualna oferta pracy w Niemczech przy produkcji wyrobów czekoladowych. Zatrudnienie możliwe od zaraz w fabryce z Gotha. Zakwaterowanie na miejscu będzie zapewnione.

Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech? Zadzwoń do nas!
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani doświadczenia!
Praca w stabilnej firmie przy produkcji wyrobów czekoladowych.

Zakres obowiązków:
– produkcja wyrobów czekoladowych
– praca na hali praca głównie przy taśmie produkcyjnej

Pracodawca oferuje:
– pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
– niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
– ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
– zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
– transport do/z pracy
– wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem:

Kamila tel: +48 570 901 414
Oliwia tel. +48 570 901 088
Dominika tel: +48 570 901 033

Klaver (KRAZ 18450) www.klaverteam.com

wyświetleń: 68, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 55264c8d4939e23e

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.