€ atrakcyjne

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla spawaczy w Salzbergen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Salzbergen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 października 2023 00:36

Firma przemysłowa z Salzbergen poszukuje od zaraz wykwalifikowanych spawaczy do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy spawaniu elementów zgodnie z rysunkiem technicznym.

Szukasz pracy za granicą? Jesteś spawaczem, znasz język niemiecki i masz prawo jazdy? Oferujemy pracę przy spawaniu dużych konstrukcji – hale, maszty itp. ( głównie czarna stal). Zadzwoń do nas! Być może szukamy właśnie Ciebie!

Wymagamy:
– aktualnych certyfikatów
– doświadczenia
– umiejętności pracy zgodnie z rysunkiem technicznym
– znajomości języka niemieckiego
– prawa jazdy
– dobrej kondycji fizycznej

Zakres obowiązków:
– spawanie w różnych pozycjach (głównie oddolnych i pionowych)
– spawanie w sufitach, przetopy
– spawanie wielowarstwowe od 30 mm do 120mm
– spawanie zgodnie z rysunkiem technicznym
– spawanie pod badania – rentgen i ultradźwięki
– obsługa suwnicy

Oferujemy:

– niemiecką umowę na czas nieokreślony
– odzież roboczą
– atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli zainteresowała Cię oferta, zadzwoń do nas już dziś!!!
Dominika +48 570 901 033
Oliwia +48 577 901 099

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

wyświetleń: 65, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3956529014b24a99

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.