€ 9-15/h netto

Praca w Niemczech przy rozbiórkach na budowie od zaraz bez języka w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2021 18:56
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
rozbiorki budowlane praca 2019 3i

Firma z Hamburga poszukuje budowlańców od zaraz do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na budowie przy rozbiórkach i wyburzeniach. Zakwaterowanie zapewnione wraz z meldunkiem.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9-15 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w grupie na budowie
  • do zadań należą prace przy rozbiórkach, polegające na wyburzaniu budynków – demontaż okien, drzwi, armatury, dbanie o porządek, załadunek oraz prace fizyczne

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • praktyczna umiejętność obsługiwania narzędzi budowlanych – udarowych młotów wyburzeniowych, szlifierki kątowej itp.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy
  • zorganizowane przejazdy wewnętrzne
  • narzędzia budowlane
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie z meldunkiem
  • atrakcyjne zarobki w wysokości od 9 do 15 euro netto za godzinę pracy

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 501 823 273

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-hamburg-na-budowie-przy-rozbiorkach-CID4-IDMAyk6.html

Nr ogł.: 91561b250dfa05e9