€ 2100 euro brutto/m-c

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu terminala na lotnisku Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:46

Dobrze płatna praca w Niemczech polegająca na sprzątaniu terminala. Zatrudnimy od zaraz na lotnisku z Hamburga osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 2100 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu części terminala dostępnych dla podróżnych – toalet, restauracji, poczekalni
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wynoszeniem śmieci oraz myciem podłóg
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • dokładne i szybkie wykonywanie zadań
  • świetne zorganizowanie
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu lokum
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych i potrzebnych dokumentów
  • szansę na stałe zatrudnienie w Niemczech
  • pracę z 2-miesięcznym okresem próbnym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „sprzątanieterminala/06/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-hamburg-od-zaraz-sprzatanie-terminala-na-lotnisku/

wyświetleń: 1589, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 759592dfdd873c16

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu terminala na lotnisku Hamburg”

  1. Witam jestem za interesowana proszę o kontakt gdzie mam się zwrócić pozdrawiam