€ 15,00 - 16,50

Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 lutego 2024 17:24

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zatrudnienie w Dreźnie od zaraz dla magazynierów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 15,00 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień;
  • dokładne skanowanie produktów za pomocą skanera ręcznego;
  • współpraca z innymi pracownikami;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • doskonała organizacja pracy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziana umiejętność obsługi skanera ręcznego;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe plus premie i dodatkowe świadczenia;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności;
  • zakwaterowanie w cenie około 200 € na mc za pokój.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Drezno 02/24

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-w-dreznie/

Nr ogł.: 26165ca240e4b50b