€ 1400 - 2000 na mc

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów 2021 od kwietnia Jork

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jork
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2021 17:58

Z bezpłatnym zakwaterowaniem możliwość podjęcia od kwietnia 2021 sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Jorku przy zbiorach szparagów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jork.

Wynagrodzenie: 1400 – 2000 € na mc.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym, gdzie pracownik będzie pielęgnował oraz zbierał szparagi;
  • wykonywanie różnych zadań o charakterze fizycznym, które dotyczą zbiorów warzyw.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane, odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od kwietnia 2021.

Oferujemy:

  • pracę sezonową;
  • zatrudnienie do podjęcia od kwietnia do czerwca 2021;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • bezpłatne albo płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę: www.pro-suma.com/kwestionariusz-osobowy/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-sezonowa-praca-w-niemczech-2021-bez-znajomosci-jezyka-jork/

wyświetleń: 609, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5456023fd144ba45

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.