€ 2300-2700 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na produkcji detergentów od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2022 21:03

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji środków czystości;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • pracownik będzie wykładał puste opakowania do napełnienia oraz obsługiwał urządzenia;
  • dbanie o wysoką jakość końcowego produktu, a także procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • dokładność;
  • sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • mile widziane będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € na mc od osoby;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • możliwość rozwijania się;
  • zatrudnienie na peny etat;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim lub polskim można wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2022/03

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-detergentow-fabryka-koln-2022/

Nr ogł.: 4916219ebb42328b