€ 2085 brutto/mc

Od zaraz przy pakowaniu ciastek praca Niemcy bez znajomości języka dla par Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2020 20:12

Bez doświadczenia potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie dla par w Düsseldorfie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2085 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6, czyli 3 pary.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji przy pakowaniu kruchych ciastek;
  • pracownik będzie układał ciastka w stosy i wkładał je do maszyny foliującej;
  • nadzorowanie jakości produktu.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych oraz przy codziennych problematycznych kwestiach, np. zakładanie konta w banku;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • pełny etat;
  • zakwaterowanie w cenie 400 Eur na mc od pary + media.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pak/a5/03/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-dusseldorf/

Nr ogł.: 3345e61322c17faf