€ 1860 miesięcznie brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie ciastek Köln 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 września 2018 20:16

Dam pracę w Niemczech 2018 od zaraz przy pakowaniu ciastek, bez znajomości języka. Fabryka z Kolonii poszukuje osób odpowiedzialnych, sprawnych i sumiennie wykonujących obowiązki.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Kolonia.

Wynagrodzenie miesięczne: 1860 euro brutto.

Start: od zaraz.

Wakaty: 3.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie ciastek przy taśmie produkcyjnej do plastikowych foremek;
  • kontrola jakości ciastek;
  • ewentualnie inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • dokładność i sumienność;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji lub w gastronomii;
  • dobry stan zdrowia.

Zapewniamy:

  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy;
  • szkolenie dla nowych pracowników;
  • pomoc w formalnościach i organizacji wyjazdu do Niemiec;
  • zakwaterowanie płatne – cena to 200 euro miesięcznie;
  • możliwość podniesienia kwalifikacji.

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zachęcamy do składania aplikacji składających się z CV ze zdjęciem oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Należy podać również termin, kiedy możliwy jest wyjazd do Niemiec.

Nie pobieramy opłat przed wyjazdem do Niemiec.

e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-ciastek-koln/

wyświetleń: 929, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9065b8e9e669c020