€ 1800-2300 euro/m-c brutto

Od zaraz dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji rowerów Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 22:18

Możliwość zatrudnienia w fabryce rowerów z Duisburga dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech dla par na produkcji przy montażu części.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 1800 do 2300 euro za miesiąc brutto w zależności od poziomu języka oraz doświadczenia

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce rowerów będzie głównie polegała na montażu części na jednym z etapów produkcyjnych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przeprowadzaniem testów jakościowych oraz pakowaniem

Wymagania:

  • świetna organizacja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak spóźnień
  • zaletą będzie doświadczenie w serwisie rowerowym lub na produkcji

Oferujemy:

  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • płatne zakwaterowanie w cenie 350 euro miesięcznie od pary lub 250 za osobę
  • niedrogi kurs języka niemieckiego
  • perspektywę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Zadania montażowe na produkcji rowerów, Duisburg” należy przesłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-rowerow-bez-jezyka-duisburg/

wyświetleń: 1706, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5705a01a2cc902af

8 komentarzy aby “Od zaraz dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji rowerów Duisburg”

  1. Dzień dobry,jestem zainteresowany ofertą pracy.Mam kilkuletnie doświadczenie pracy na produkcji.Mój numer telefonu 608043366

  2. Krupa Rafał dn. 16 listopada 2017 @ 18:20

    Jestem zainteresowany pracą w fabryce rowerów w Duisburgu. Obecnie pracuję jako mechanik maszyn w zakładzie produkcyjnym

  3. Jestem z siostra i chłopakiem zainteresowana! 724520247

  4. Sławomir Kinga dn. 21 listopada 2017 @ 14:36

    Jesteśmy zainteresowani z dziewczyna 884830294

  5. Mam doświadczenie pracy na taśmie produkcyjnej aut jako mnter nr tel 537913955
    Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą

  6. jestem zainteresowany pracą ,przebywam w Niemczech posiadam prawo jazdy kat B tel.693576537

  7. jestem zainteresowany pracą ,przebywam w Niemczech posiadam prawo jazdy kat B tel.693576537

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.