€ Do uzg.

Niemcy praca w budownictwie od zaraz dla malarzy przy wykończeniach, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Wymagany język angielski
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2023 12:02

Ze znajomością języka angielskiego na terenie Stuttgartu od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech na budowie dla malarzy przy wykończeniach i remontach obiektów.

Stanowisko: Malarz

Miejsce pracy: południowo- zachodnie Niemcy

Zakres obowiązków:
– wszelkie prace związane z zawodem malarza
– szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian
– malowanie okien, drzwi, fasad
– prace przy dociepleniach
– inne prace wykończeniowe

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako malarz
– doświadczenie w pracach tapeciarskich
– znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy
– mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa
– darmowe zakwaterowanie
– kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Zainteresowany? Zadzwoń do nas już dziś!!!
Dominika +48 570 901 033
Oliwia +48 577 901 099
Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450

wyświetleń: 81, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 133650acc60d9044