€ 12,00 brutto/h

Niemcy praca sezonowa bez języka zbiory truskawek kwiecień 2023 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2023 18:27

Od kwietnia 2023 do podjęcia sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w Düsseldorfie bez znajomości języka przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto/h

Start: od kwietnia 2023.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • zadaniem będzie zbieranie truskawek stołowych;
  • sadzenie, przycinanie, sortowanie oraz pakowanie truskawek;
  • praca w szklarniach, w tunelach i na halach i czasami na zewnątrz.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dostępność od kwietnia 2023 na dwa miesiące;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy rolniczej albo przy zbiorach;
  • odpowiednia odzież i obuwie robocze.

Oferujemy:

  • umowę na dwa miesiące;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 50 – 60 godzin pracy w tygodniu przez 6 dni w tygodniu;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto;
  • brak opłat rekrutacyjnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-zbiory-truskawek-stolowych-dusseldorf/

Nr ogł.: 828641c6d62d439d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.