€ 1440 Euro/mc.

Niemcy praca od zaraz bez języka na magazynie AGD w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 14:16

Magazyn AGD w Hamburgu zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka. Praca w Niemczech dla Polaków przy kompletowaniu towaru oraz innych, zleconych zadaniach.

Stanowisko: magazynier.

Wynagrodzenie: 1440 Euro miesięcznie.

Lokalizacja: Niemcy, Hamburg.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień dla klientów;
  • używanie wózka EPT;
  • rozładunek dostaw;
  • współpraca z kurierami;
  • przygotowanie towaru do wysyłki;
  • inne prace według potrzeby.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność liczenia;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • uczciwość i punktualność;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • umiejętność obsługi wózka EPT.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie;
  • odprowadzanie składek;
  • możliwość dodatkowego zarobku poprzez nadgodziny;
  • zakwaterowanie płatne 250 Euro miesięcznie za osobę.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji na adres mailowy neuearbeit@berlin.com

Prosimy o załączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Nadmieniamy, że odpowiemy tylko na wybrane ogłoszenia – nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-magazynie-z-agd-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

wyświetleń: 2233, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 96956937610d8ef5

1 odpowiedź aby “Niemcy praca od zaraz bez języka na magazynie AGD w Hamburgu”

  1. Łukasz Klaudia dn. 16 stycznia 2016 @ 19:02

    Witamy serdecznie! z chęcią podejmiemy pracę wraz z chłopakiem u Państwa w firmie.
    Chłopak ma 3 letnie doświadczenie w tym kierunku oraz inne dodatkowe walory związane w tym kierunku. pracował obecnie na terenie Niemiec i Holandii w tym zawodzie. Mój starz pracy w tym kierunku jest miejszy i odbyty w Polsce. W chwili obecnej znajdujemy sie na terenie Niemiec (Frankfurt nad Menem) posiadamy wlasny samochod oraz prawo jazdy. Mobilni w kazdej chwili. Wszelkich informacji dodatkowych mozemy udzielic dzwoniąc pod numer telefonu : +49 151 755 344 64 ( numer niemiecki sieć Lebara) komunikatywnosc jezyka niemieckiego w stopniu srednim oraz angielski w stopniu dobrym pozdrawiamy

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.