€ 10 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy na budowie bez znajomości języka rozbiórki Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 22:13

Poszukujemy osób bez znajomości języka do zatrudnienia w Berlinie jako pomocnik budowlany. Atrakcyjna praca w Niemczech od zaraz na budowie przy rozbiórkach budynków.

Stanowisko: pracownik budowlany, pomocnik

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10 euro za godzinę brutto oraz dieta za dzień pracy w wysokości 25 euro

Opis stanowiska:

  • jest to praca na budowie przy rozbiórkach budynków na stanowisku pomocnika
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie domontowanie drzwi, okien, armatury, wynoszenie gruzu, itd.

Wymagania:

  • gotowość do przestrzegania przepisów BHP
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zręczność
  • świetne zorganizowanie
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • ubrania robocze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w oparciu o umowę z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia współpracy dla
  • najlepszych
  • dużą ilość godzin pracy
  • ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-rozbiorkach-w-budownictwie-od-zaraz-berlin/

wyświetleń: 1962, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1135a01f93a1fe5b

2 komentarze aby “Od zaraz praca Niemcy na budowie bez znajomości języka rozbiórki Berlin”

  1. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą.Mam 24 lata. Jestem pracowity, odpowiedzialny, dyspozycyjny, bez nałogów. Mój nr telefonu 537322145. Czekam na kontakt . Pozdrawiam

  2. Poszukuje pracy mam39lat

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.