€ atrakcyjne

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na magazynie art. drogeryjnych w Burgwedel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Burgwedel
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 października 2023 11:36

Bez znajomości języka na terenie Burgwedel od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie z art. drogeryjnymi. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania na miejscu.

Praca w Niemczech- KOMISJONOWANIE!
Szukasz stałej pracy w Niemczech?
Chcesz zarabiać w EURO?
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani doświadczenia!
Miejsce pracy: Niemcy, Burgwedel
praca na dwie zmiany, niemiecka umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• komisjonowanie odzieży lub kosmetyków drogeryjnych
• inne prace magazynowe
• dbanie o czystość na stanowisku pracy

Oczekiwania:
· prawo jazdy i mile widziany samochód na wyjazd
· chęci i motywacja do pracy na dłuższy okres
· gotowość do pracy na dwie zmiany
· dobra kondycja fizyczna

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij sms o treści „NIEMCY:
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Weronika +48 577 901 099

Jeżeli szukasz innej oferty odwiedź naszą stronę internetową www.klaverteam.com
KLAVER (KRAZ 18450)
Częstochowa, al. N.M.P 28/21

wyświetleń: 81, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 2536531207b2ff2f

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.