€ od 9,50 euro za godzinę

Dla par praca Niemcy bez języka wykładanie towaru w sklepie od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lipca 2016 23:03

Sklep wielkopowierzchniowy z Berlina zatrudni od zaraz pary do wykładania towarów na półki. Niemcy praca bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sklepu.

Lokalizacja zatrudnienia: Berlin, Niemcy.

Wynagrodzenie: przez pierwsze 3 miesiące 9,50 euro brutto/h, później 11 euro/h.

Numer referencyjny ogłoszenia: fizyczna-w-sklepie/08/16.

Zadania na stanowisku:

  • nadzór nad estetyką ekspozycji towarów;
  • dokładanie produktów;
  • zdejmowanie towaru przeterminowanego;
  • naklejanie cen i promocji;
  • przygotowywanie ekspozycji tematycznych;
  • prace magazynowe – przyjmowanie dostaw, skanowanie, obsługa systemu komputerowego itp.

Wymagania wobec pracowników:

  • odpowiedzialność i sumienność;
  • sprawność fizyczna na wysokim poziomie;
  • dobra organizacja pracy;
  • predyspozycje do zatrudnienia zmianowego;
  • umiejętność pracy w warunkach stresowych;
  • komunikatywność i bezproblemowość.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 300 euro od pary – dobry standard;
  • legalną umowę o pracę;
  • zmiany układane w sposób rotacyjny;
  • regularne podwyżki wynagrodzenia;
  • wynagrodzenie na dobrym poziomie.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres mailowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-w-sklepie-przy-wykladaniu-towaru-na-polki/

Nr ogł.: 331579b3f39cefa9

6 komentarzy aby “Dla par praca Niemcy bez języka wykładanie towaru w sklepie od zaraz Berlin”

  1. gunianowa dn. 3 sierpnia 2016 @ 15:56

    Witam. Jestem zainteresowana panstwa ofertą pracy. Obecnie przebywam w Berlinie u chłopaka który tu mieszka i pracuję. Pracę mogę podjąć w każdej chwili.Przez osiem lat pracowałam w lidlu więc proponowana praca nie jest mi obca.Mysle że nie było by problemu z dopasowaniem dla mnie drugiej połówki do pracy . Proszę o kontakt tel + 49 015228063784 lub +48 783982693 lub agnulka@poczta.onet.pl. Serdecznie pozdrawiam Agnieszka.

  2. AleksandraAdam dn. 5 sierpnia 2016 @ 12:58

    Witam jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy i gotowi do podjęcia współpracy od zaraz. Mamy doświadczenie w pracach magazynowych oraz produkcyjnych przy taśmie itp. Bardzo prosimy o kontakt pod nr tel: +31-610-768-423

  3. ola i darek dn. 22 sierpnia 2016 @ 20:53

    Witam wraz z narzyczonym jestesmy zainteresowani panstwa oferta oboje jestesmy wlasnie zagranica chcielibysmy sprobowac pracy razem bez rozlomki jestesmy osobami mlodymi sprytnymi szybko sie uczymy i bardzo staramy przy wykonywaniu pracy mamy nadzieje ze panstwo sie do nas odezwa w niedlugim czasie niestety nie mamy przy sobie cv bo jestesmy w niemczech ale gdy bedzie potrzeba to doslemy pozdrawiamy 😉 tel kom 570-455-671

  4. Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą. Nie boję się pracy i szybko się uczę oraz przystosowuje do nowych warunków. Mam 38 lat

  5. Dzien dobry jestem zainteresowana pansrwa peopozycia mam doswiadczenie w wykladaniu towaru po dostawach oraz w dayach prosze o kontakt 015163772341

  6. Dzien dobry jestem osoba doswiatczona 16 miesiecy pracowalam w zabce oraz w kerfuze jestem zainteresowana miesxkam w berlinie u kuzynki prosxe o kontakt 015163772341