€ 11,45 euro/h brutto

Dla par dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy sortowaniu bez języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 października 2017 03:17

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Propozycja zatrudnienia od zaraz w Cottbus dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sortowaniu

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,45 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy taśmie polegająca na sortowaniu używanych ubrań
  • zadaniem pracownika będzie segregacja odzieży ze względu na ich jakość, a następnie pakowanie
  • czynności będą wykonywane w maskach i rękawicach

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • zręczność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • pracowitość i zaangażowanie
  • brak problemów ze zdrowiem

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • dobre zarobki
  • niezbędne środki ochronne
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • wsparcie koordynatora
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • darmowe zakwaterowanie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com

Wiadomość należy zatytułować: „Niemcy praca w sortowni odzieży używanej, Cottbus”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-uzywanej-cottbus/

wyświetleń: 1369, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 42259dbe8c9bb3f2