€ 1650 euro/m-c brutto

Dla par bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie portfeli Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2017 01:24

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zatrudnienie możliwe od zaraz Düsseldorfie dla par bez języka oraz doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1650 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ostrożnym pakowaniu artykułów skórzanych
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości wyrobów oraz wkładanie ich do woreczków lub owijanie materiałem, a następnie umieszczanie w pudełkach
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zgłaszanie produktów z defektem oraz ich zwrot na produkcję

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • chęć i energia do pracy
  • uczciwość oraz pracowitość
  • uczciwość i rzetelność

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie za 200 euro miesięcznie od osoby lub 350 za parę
  • premie i dodatki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • opiekę konsultanta
  • częściowe pokrycie kosztów wyżywienia
  • szansę na stałe zatrudnienie dla najlepszych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV w języku polskim i niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie galanterii skórzanej, imię i nazwisko”

W wiadomości należy umieścić informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-dla-par-pakowanie-galanterii-skorzanej-bez-jezyka-dusseldorf/

wyświetleń: 1720, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 59959161f834dcfa

4 komentarze aby “Dla par bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie portfeli Düsseldorf”

  1. Monika_13 dn. 19 maja 2017 @ 12:37

    Jestem gotowa do podjęcia pracy , tel. 694 017 220

  2. Witam,
    wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz. Prosimy o kontakt tel. 579255960.
    Pozdrawiam,
    Kamil.

  3. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą tej pracy od zaraz.Nasz kontakt +4915216158987

  4. Witam z chlopakiem jestesmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Prosze o kontakt. 577299825