€ 1550 bruto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pomoc kuchenna od zaraz Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2019 19:47

Możliwość podjęcia, od zaraz, pracy w Niemczech bez znajomości języka, jako pomoc kuchenna. Oferta z Poczdamu dla Polaków. Zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 1550 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pomoc kuchenna w firmie, która przygotowuje dania dla cateringu dietetycznego;
  • wspieranie prac na różnych etapach produkcji, czyli sprawdzanie, ile kalorii mają dane produkty, wpisywanie danych do systemu, ważenie składników, a także pakowanie produktów i naklejanie na nich etykiet itp.

Wymagania:

  • minimalne doświadczenie w pracy w kuchni;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • elastyczność;
  • pracowitość;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • duża motywacja;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatne w komfortowym pokoju oraz darmowe wyżywienie;
  • dostęp do Internetu po wi-fi  w swoim pokoju;
  • umowę na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem i krótkim opisem własnej osoby należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com.  W aplikacji koniecznie trzeba załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a w tytule wiadomości podać: „Pomoc kuchenna, 02/2019 Poczdam”.

Neue Arbeit GmbH

Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-poczdam/

wyświetleń: 809, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1575c4b4c7261ea5