€ 15,50 - 16,50

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji napojów od zaraz w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2024 15:58

Fabryka z Dortmundu szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 15,50 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji napojów energetycznych i izotonicznych;
  • przygotowywanie składników oraz ich mieszanie;
  • sprawdzanie jakości surowców;
  • obsługiwanie specjalistycznych urządzeń produkcyjnych;
  • kontrolowanie procesu napełniania opakowań;
  • dbanie o porządek na linii produkcyjnej;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • chęć pracy na różnych zmianach;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie około 200 € na mies.;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeit-einstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Produkcja napojów izotonicznych, Dortmund 2024

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-napojow-fabryka-dortmund/

Nr ogł.: 3265e71645e7c14

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.