€ 2600 - 3150 brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 20:02

Jako pomocnik śmieciarz możliwość podjęcia zatrudnienia w Berlinie bez znajomości języka. Aktualna od zaraz, fizyczna praca w Niemczech 2020 z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pomocnik śmieciarza.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2600 – 3150 Eur brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy odbieraniu odpadów;
  • pracownik będzie podstawiał kubły do załadunku, a także wrzucał na wagę odpady w workach.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • odpowiedzialność;
  • zaangażowane i solidne wypełnianie zadań;
  • wydajność;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę próbną, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc za pokój jednoosobowy;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV oraz LM z danymi kontaktowymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: zuver@consultant.com z dopiskiem: pomocniksmieciarza/01/2020

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-pomocnik-smieciarza-bez-jezyka-berlin-2020/

Nr ogł.: 3145e25f56e2a117