€ 1900 brutto miesięcznie

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji jogurtów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 22:33

Fabryka ze Stuttgartu poszukuje osób do pracy w Niemczech na produkcji jogurtów. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka ważne od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce na produkcji serków i jogurtów;
  • obowiązkiem pracownika będzie obsługiwanie maszyn, dbanie o ciągłość produkcyjną, dostarczanie składników oraz pakowanie;
  • wykonywanie innych zadań, które zlecane będą na bieżąco.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na stałe;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków;
  • uczciwość, rzetelność;
  • możliwość do natychmiastowego podjęcia pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 200 Eur miesięcznie od osoby albo 300 Eur miesięcznie od pary;
  • możliwość rozwijania się.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem: nr. ref.: produkcjajogurtów/04/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-jogurtow-bez-jezyka-stuttgart-2019/

Nr ogł.: 3495ca5d531984c9

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.