€ do ustalenia

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie Düsseldorf od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 04:36

Zatrudnimy od zaraz budowlańców przy remontach i wykończeniach. Oferta pracy w Niemczech na budowie z Düsseldorfu dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu czynności głównie przy remontach i wykończeniach pomieszczeń
  • do zadań pracownika będzie należało m.in. kładzenie gładzi, szpachlowanie oraz malowanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również układaniem płytek, montażem sufitów podwieszanych i ścianek działowych

Wymagania:

  • uczciwość i pracowitość
  • kilkuletnie doświadczenie w branży budowlanej
  • własna działalność
  • praktyka w zawodzie budowlańca oraz znajomość nowych technik pracy
  • aktualne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • służbowy samochód do dyspozycji
  • potrzebne narzędzia i materiały do pracy
  • zakwaterowanie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

660-229-420

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-bez-jezyka-remonty-i-wykonczenia-dusseldorf/

Nr ogł.: 33258de82917e2ad