€ 9,50 brutto za godzinę

Bez języka od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech Berlin na myjni samochodowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 września 2016 23:45

Oferta zatrudnienie w Berlinie od zaraz dla pracowników fizycznych. Aktualna praca w Niemczech na ręcznej myjni samochodowej dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny na myjni

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro na godzinę brutto plus dodatki za efektywność oraz napiwki

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca na myjni ręcznej przy użyciu specjalistycznego sprzętu piorącego, odkurzającego i myjącego
  • zadaniem pracownika będzie: mycie szyb i dywaników oraz odkurzanie wnętrza samochodu
  • osoba zatrudniona dba o staranne umycie, wypastowanie i wypolerowanie auta na zewnątrz

Wymagania:

  • niezbędne jest posiadanie doświadczenia w pracy na myjni ręcznej
  • ważne prawo jazdy
  • gotowość przyjazdu własnym autem
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobra organizacja
  • uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • bezpłatne mieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • zatrudnienie od zaraz na okres 3 miesięcy
  • szkolenia
  • ubrania robocze
  • płatne nadgodziny 125% stawki podstawowej
  • możliwość przyjmowania napiwków

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z załączonym CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Praca fizyczna na myjni samochodowej, Berlin”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-berlin/

wyświetleń: 1278, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 66057ee66275a94d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.