€ do uzgodnienia

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach borówki od zaraz 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2019 22:29

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech 2019 przy zbiorach borówki amerykańskiej dla Polaków bez języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne zbieranie borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do końca września;
  • rzetelność;
  • posiadanie własnego konta bankowego;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłata zawsze na czas;
  • legalne zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie w zorganizowaniu odpowiednich dokumentów, które są niezbędne do podjęcia pracy w Niemczech.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres: rekrutacja@getjob.com.pl

Można również dzwonić pod numer telefonu:

Paulina +48 510 242 586

Asia +48 509 338 922

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2019-bez-jezyka-przy-zbiorze-borowki-amerykanskiej/

Nr ogł.: 2035d43167f16d76