€ do ustalenia

Praca Niemcy sortowanie paczek Frankfurt nad Menem z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 19:08
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sortowanie-paczek-logistyka-2015

Sortownia paczek firmy kurierskiej we Frankfurcie nad Menem poszukuje osób do wykonywania zadań przy taśmie produkcyjnej. Praca w Niemczech z podstawową znajomością języka oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: sortowacz – pracownik fizyczny.

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania:

  • foliowanie palet;
  • rozładunek paczek z samochodów;
  • sortowanie i zdejmowanie paczek z taśmy;
  • układanie paczek na paletach.

Wymagania na stanowisku:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • co najmniej roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • brak przeszkód do wykonywania pracy fizycznej;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • zdolności pracy zespołowej;
  • dużym plusem będzie możliwość przyjazdu do Niemiec własnym autem.

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę tymczasową na niemieckich warunkach;
  • przejazdy do pracy i miejsce zakwaterowania;
  • pomoc polskiego koordynatora we wszelkich sprawach formalnych.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez podaną poniżej stronę internetową, poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj”.

Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-polakow-przy-sortowaniu-paczek-frankfurt-nad-menem/

Nr ogł.: 95056bc7a2fc8b5c

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.