€ 1850 euro/m-c brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka produkcja zabawek od zaraz 2017 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 września 2017 03:50

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Oferta zatrudnienia od zaraz w Düsseldorfie na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1850 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na montażu kolejnych części zabawek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kompletowaniem i pakowaniem zestawów z instrukcją gwarancją oraz dodatkowymi elementami

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • status osoby niekaranej
  • zręczność
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • pracę do końca bieżącego roku z szansą na przedłużenie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • płatne zamieszkanie – 200 euro za pokój dla 2 osób oraz 250 za pojedynczy
  • szkolenia wrażające w obowiązki
  • dobre zarobki
  • perspektywę awansu w przyszłości

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca produkcja zabawek Düsseldorf”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-bez-jezyka-dusseldorf/

wyświetleń: 1259, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 83659cc68264ea84

3 komentarze aby “Praca Niemcy bez znajomości języka produkcja zabawek od zaraz 2017 Düsseldorf”

  1. Jestem zainteresowana dn. 7 października 2017 @ 17:03

    Witam jestem zinteresowana oferta.

  2. Jestem zainteresowany praca wraz z partnerką

  3. Dzień dobry jestem zaciekawiony w pracy na tym stanowisku. Nie mam doświadczenia ale mam szczere chęci uczyć się i pracować. Też nie mam obywatelstwa polskiego ale byłem studentem także język znam bardzo dobrze też znam angielski na poziomie komunikatywnym

Zostaw odpowiedź do Roman

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.