€ 12 brutto za godzine

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina 2018 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2016 01:25

Oferta zatrudnienia przy sprzątaniu kina w Berlinie. Aktualna praca w Niemczech dostępna od stycznia 2018 dla Polaków bez doświadczenia z podstawowym językiem niemieckim.

Stanowisko: sprzątacz / sprzątaczka

Miejsce: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od stycznia 2018

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie sal kinowych, toalet, pomieszczeń służbowych i socjalnych oraz części restauracyjnej
  • osoba zatrudniona będzie również odpowiedzialna za wynoszenie śmieci, pranie siedzeń oraz odkażanie foteli

Wymagania:

  • staranność i dokładność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • wysoka kultura osobista
  • brak uzależnień
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • niedrogie miejsce do zamieszkania blisko pracy w cenie 200 euro za miesiąc plus opłaty licznikowe
  • pracę od stycznia 2018 na dłuższy okres
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu kina od stycznia 2018, Berlin”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-stycznia-2017-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-kina-berlin/

Nr ogł.: 823584ed3444dfec

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.