€ 1700 euro brutto/mc plus dieta

Oferta pracy w Niemczech od zaraz kurier w Berlinie kierowca kat.B

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: 17 marca 2016 23:18
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
kierowca-kat-b-kurier

Aktualna praca w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Berlinie, w charakterze kuriera przy dostarczaniu przesyłek, dla Polaków. Zapewniamy dobre wynagrodzenie, w tym dietę.

Stanowisko: kurier – kierowca kat.B

Pensja: 1700 euro miesięcznie plus 160 euro diety.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Zadania:

  • doręczanie przesyłek do adresatów;
  • zbieranie przesyłek od nadawców i zawożenie do sortowni;
  • rozliczanie potwierdzeń odbioru w biurze przedsiębiorstwa;
  • zatrudnienie poprzedza dwutygodniowy okres szkolenia.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B;
  • znajomość topografii Berlina będzie zaletą;
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • kultura osobista w kontaktach z klientami i współpracownikami;
  • punktualność, uczciwość.

Zapewniamy:

  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • samochód służbowy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc w znalezieniu mieszkania;
  • możliwość rozwoju;
  • 160 euro miesięcznie diety.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji mailowo:

info@all-pl.de

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-berlinie-jako-kurier-kierowca-kat-b-przy-rozwozeniu-przesylek/

wyświetleń: 2300, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 87456eaf96723312

2 komentarze aby “Oferta pracy w Niemczech od zaraz kurier w Berlinie kierowca kat.B”

  1. witam nazywam się Wilhelm Linder pracowałem jóż jako kierowca w niemczech i nne prace byłem 6lat w niemczech i jestem zainterosowany z pracom mój nr tel.737800905.pozdrawiam.

  2. Witam
    Nazywam sie Adam Kochman jestem zainteresowany praca mam doswiadczenie w pracy w firmie kurierskiej DPD obecnie pracuje pod Stuttgardem i pragne przeniesc sie do Berlina.
    Z powazaniem
    Adam Kochman
    tel.0048 535199283
    0049 15166251363

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.