€ 30-32 PLN.h brutto

Sezonowa praca Niemcy bez języka zbiory szparagów 2018 Neuwarendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuwarendorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 grudnia 2017 01:47

Szukamy chętnych do zatrudnienia od zaraz w Neuwarendorf przy zbiorach szparagów na polu. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Neuwarendorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 30 do 32 złotych za godzinę brutto

Liczba miejsc: 30

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie szparagów na polu
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się oczyszczaniem, pakowaniem oraz obróbką warzyw

Wymagania:

  • świetna organizacja czasu
  • preferowane osoby w wieku od 25 do 45 lat
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • pracowitość i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę sezonową od zaraz
  • zatrudnienie możliwe dla kobiet i mężczyzn

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

wyświetleń: 1200, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4725a31a843a3db0

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.