€ 8,60 euro/h brutto

Od marca Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach szparagów Warendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Warendorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2018 07:04

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla 150 osób bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia od marca 2018 na plantacji z Warendorfu przy zbieraniu szparagów.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Warendorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od marca 2018

Zarobki: stawka akordowa lub 8,60 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 150

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie szparagów na polu oraz ich pakowanie

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie i sumienność

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 1 euro dziennie
  • zatrudnienie od marca do czerwca 2018
  • ubezpieczenie
  • opiekę medyczną w razie konieczności
  • codziennie ciepły posiłek

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem strony:

Nr ogł.: 5135a6bcbf865ad5

1 odpowiedź aby “Od marca Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach szparagów Warendorf”

  1. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy , proszę o odpowiedz na adres e-mail lub telefonicznie na numer 502 814 394

Zostaw odpowiedź do Sławek