€ 6,40 Euro/godz.

Niemcy praca sezonowa Hesja bez języka zbiory szparagów od marca 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hesja
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2015 14:50

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów, Hesja. Przyjmujemy osoby bez znajomości języka. Zapewniamy zakwaterowanie niedaleko miejsca zatrudnienia. Rozpoczęcie od marca 2016

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hessen, Niemcy.

Wynagrodzenie: 6,40 Euro/godz.

Od kiedy: marzec 2016.

Obowiązki:

  • pomoc przy zbiorach szparagów na gospodarstwie rolnym;
  • prace zlecone przez kierownictwo;
  • przestrzeganie panujących zasad;
  • sortowanie szparagów;
  • załadunek i przygotowanie do wysyłki.

Wymagania:

  • duża sprawność fizyczna;
  •  możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • dokładność i sumienność;
  •  zdolności manualne;
  • szybkość i bystrość;
  • samodyscyplina;
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach z zapewnioną pościelą;
  • atrakcyjne zarobki;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • praca 6 dni w tygodniu.

Aplikacja:
Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać w języku niemieckim na adres bauerhorn@gmx.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-od-marca-2016-hesja/

wyświetleń: 4460, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 767566fe2f650b81

4 komentarze aby “Niemcy praca sezonowa Hesja bez języka zbiory szparagów od marca 2016”

  1. WITAM. podejmę pracę wraz z moim szwagrem . Obydwoje pracujemy na myjni ręcznej gdzie mamy pracę fizyczną ponieważ jest dluzy roch. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych . Jeśli będą Państwo zainteresowani naszą osobą proszę o kontakt . 533590575. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM

  2. Wraz z partnerem jestem zainteresowana ta oferta pracy pracowalismy za granica przy zbiorach papryki szparagow pomidorow truskawek jabłek szczypioru pietruszki kopru ogurków jestesmy w wieku 36- 42 jestesmy solidni udczciwi z duzym zaangazowaniem do pracy prosimy o kontakt +48663682937 lub droga mailowa xaguuss84@gmail.com

  3. Witam,podejme sie pracy od zaraz,moj kontakt telefoniczny.0048739029 lub e-mail marian_trakowski@yahoo.com

    Pozdrawiam

  4. Witam jestem zaintersowany bylem już na szparagah u Tirmana też. mam doświadczenie bylem też grupowym gotowość od zaraz tel. 519824133

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.