€ 15€/h +8€/h dieta

Hydraulik dam pracę w Niemczech od zaraz w budownictwie 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: całe Niemcy
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 11:36

Od zaraz dla doświadczonych hydraulików propozycja legalnej pracy w Niemczech w budownictwie 2021. Zatrudnienie z komunikatywną znajomością języka i doświadczeniem.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
HYDRAULIK
od zaraz! (najpóźniej od 21.06.)

Opis stanowiska:
– instalacja grzewczo-wodna w nowym budownictwie, instalacja rur, instalacja ogrzewania podłogowego, biały montaż
– 50-60 godz. tygodniowo możliwe

Wymagania:
– komunikatywna znajomość niemieckiego i doświadczenie
– własne auto lub prawo jazdy
– teamy dwuosob. możliwe

Oferujemy:
– umowa o pracę na 24 miesięcy, umowa niemiecka
– 15 brutto/ godzine plus 8 netto diety do godziny i noclegi opłacone

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na maila:
info@work-4-all.com z tytułem „Stanowisko + numer kontaktowy”.
Możliwość kontaktu na numer +48 570 580 641

Brak tagów

wyświetleń: 213, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 10060c492d19bba0

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.