€ 2200€

Malarz-tapeciarz Niemcy praca od zaraz na budowie bez języka w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 maja 2023 12:17

Także bez znajomości języka niemieckiego do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie dla malarzy-tapeciarzy przy remontach i wykończeniach obiektów.

Malarz / Tapeciarz

Miejsce pracy: Dortmund

WYMAGANIA:

§  język nie jest wymagany lecz mile widziany

§  prawo jazdy nie jest wymagane

§  Szkoła lub doświadczenie przy produkcji mebli z taśmy i na wymiar

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

§ Tapetowanie, regipsy, szpachlowanie, malowanie wałkiem i natryskowo

OFERUJEMY:

§  umowa o pracę na warunkach niemieckich

§  możliwość uzyskania podwyżek, urlop płatny, zjazdy do polski

§  stawka: 1900 – 2200 € netto miesięcznie przy 152 godzinach pracy

§  kwatera: jednoosobowy pokój

KONTAKT:

tel. +48 570 580 641

mail: info@work-4-all.com

Prosimy o załączenie klauzuli:

wyświetleń: 133, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8106447e0fcd52ca