€ 1680 euro miesięcznie brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca fizyczna od zaraz dla par Hamburg wykładanie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 18:02
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
wykladanie-towaru-sklep-nor

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par przy wykładaniu towaru od zaraz. Zatrudnienie w sklepie z Hamburga z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sklepu.

Lokalizacja: Niemcy, Hamburg.

Pensja: 1680 euro miesięcznie.

Zakres obowiązków:

  • wykładanie produktów na półki sklepowe;
  • pilnowanie porządku na ekspozycji;
  • zdejmowanie z półek towarów przeterminowanych lub uszkodzonych;
  • umieszczanie informacji o promocjach i przecenach;
  • ustawianie ekspozycji tematycznych;
  • prace pomocnicze na magazynie – rozładunek;
  • kierownik może zlecać również inne zadania.

Wymagania:

  • duża sprawność i siła fizyczna;
  • brak poważnych chorób;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • odpowiedzialność oraz sumienność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • samodzielność;
  • predyspozycje do działania w zespole;
  • posiadanie niemieckiego konta w banku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • ubezpieczenie i składki;
  • możliwość korzystania z zasiłków;
  • wsparcie w ewentualnej przeprowadzce;
  • pomoc w sprawach urzędowych związanych z zatrudnieniem;
  • profesjonalne szkolenie pracownicze.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres e-mail:

  • dringende@europe.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: fizyczna-w-wsklepie09/16.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-hamburg-bez-znajomosci-jezyka-wykladanie-towaru-w-sklepie/

Nr ogł.: 14157b6f86bdff68

2 komentarze aby “Bez znajomości języka Niemcy praca fizyczna od zaraz dla par Hamburg wykładanie towaru”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana praca od zaraz , jestem osobą sprawna fizycznie i szybko się uczę.Prosze o odpisanie na e-maila.

  2. Jestem zainteresowana panstwa propozycia pracowalam 16 misiecy na wykladanu towaru orosze o kontakt 015163772341

Zostaw odpowiedź do W