€ 8/h brutto

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach owoców 2017 bez języka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 listopada 2016 01:14

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Augsburgu od kwietnia na sezon 2017 przy zbiorach malin, truskawek na polu.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy zbiorach

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: kwiecień 2017

Wynagrodzenie: 8 euro brutto na godzinę plus dodatki

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbiór owoców lub szparagów z upraw otwartych i tunelowych
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wypełnianie norm godzinowych
  • dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • pracę na okres minimum 6 tygodni z możliwością zatrudnienia na cały sezon
  • premie dla najwydajniejszych pracowników
  • zakwaterowanie płatne 7 euro dziennie
  • pracę 6 dni w tygodniu

Aplikacja:

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania za pomocą strony:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-malin-i-truskawek-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-augsburg/

wyświetleń: 2130, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 22258375c1413b9a

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.