€ 16,00

Praca w Niemczech produkcja elementów formowanych wtryskowo, Eigeltingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eigeltingen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2023 00:28
[PL] Niemcy-Eigeltingen Operator maszyn w branzy farmaceutycznej Darmowe zakwaterowanie

Firma z Eigeltingen poszukuje od zaraz kandydatów z dobrą znajomością języka do pracy w Niemczech przy produkcji elementów formowanych wtryskowo.

Znasz dobrze niemiecki? Wykorzystaj swoje umiejętności i zacznij pracę u naszego klienta z branży farmaceutycznej!

Twoim zadaniem będzie m.in. obsługa maszyn wytwarzających elementy formowane wtryskowo (np. butelek z pompką do artykułów kosmetycznych).

Oprócz atrakcyjnej stawki możesz liczyć na dodatki za nadgodziny i nocki oraz pracę w niedziele i święta. To praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany: 06:00 – 14.00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06:00.

Miejsce pracy: Eigeltingen okolice Radolfzell, Niemcy

OFERUJEMY
· Wynagrodzenie w wysokości 16,00 €/h brutto
· DARMOWE ZAKWATEROWANIE
· Zorganizowany transport do pracy
· Gwarancję 151 godzin pracy w miesiącu
· Wynagrodzenie ZAWSZE na czas
· Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres
· Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej
· Zdalną rekrutację i minimum formalności
· Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
· Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
· Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
· Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

OBOWIĄZKI
· Montaż maszynowy elementów formowanych wtryskowo (np. butelek z pompką do artykułów kosmetycznych)
· Obsługa maszyn i monitorowanie maszyn montażowych
· Transportowanie gotowych produktów (pudełka o wadze maks. 15 kg)
· Napełnianie półproduktów na maszynach montażowych
· Czyszczenie maszyn alkoholem

WYMAGANIA
· Język niemiecki w mowie i piśmie (Poziom B1/B2) – warunek konieczny
· Chęć pracy przez dłuższy okres (umowa na min. 4-6 miesiące) – warunek konieczny
· Może być wymagane prawo jazdy kat. B
· Mile widziane własny samochód

Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj, a wkrótce oddzwonimy ze szczegółami.Zgłoś się: 717443131 lub wyślij aplikację na adres: mmega@ottoworkforce.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

wyświetleń: 58, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 28464c360faf035b